ЗАСОБИ ВІД ВОШЕЙ ПАРАНІКС

ПАРАНІКСце експертне вирішення проблеми педикльозу
та БРЕНД №1 від ВОШЕЙ в ЄВРОПІ
*.

Розробники лінійки препаратів Паранікс дуже чітко розуміють потреби батьків, що стикнулися з проблемою головних вошей у своїх дітей, та усвідомлюють, що позбавлення дитини від головних вошей може стати тяжким виснажливим процесом та стресом, як для батьків, так і для дитини.

Тому, бренд Паранікс пропонує лінійку протипедикульозних засобів, що ефективно та швидко знищують вошей та гнид зручним і надійним способом, без стресу та напруги; засобів, що допоможуть захиститися від зараження вошами, а також, засобів, що допоможуть якісно вичесати вошей/гнид за забезпечать догляд за волоссям і шкірою голови після лікування педикульозу.

 

До складу бренду Паранікс входять препарати:

– для позбавлення від вошей і гнид – Паранікс ШАМПУНЬ і Паранікс СПРЕЙ
– для захисту від зараження вошами – СПРЕЙ-ЗАХИСТ від вошей Паранікс
– для догляду після лікування педикульозу (НОВИНКА)Паранікс ШАМПУНЬ для застосування ПІСЛЯ лікування педикульозу

ЩОБ ЗНИЩИТИ ВОШЕЙ і ГНІД
застосовуйте Паранікс ШАМПУНЬ або Паранікс СПРЕЙ.

Ефективність засобів позбавлення від вошей і гнид Паранікс ШАМПУНЬ і Паранікс СПРЕЙ забезпечує формула подвійної дії. Суть формули подвійної дії полягає в тому, що завдяки дії інгредієнтів, що входять до складу препаратів, відбувається повне удушення та зневоднення вошей і гнид.

Важливо! Знищення вошей і гнид здійснюється НЕ хімічною, а виключно механічною дією складових препаратів. Паранікс шампунь та Паранікс спрей НЕ містять хімічних інсектицидів, тому вони є безпечними і стійкість вошей до них не розвивається.

› ЩОБ ЗАХИСТИТИСЯ від ЗАРАЖЕННЯ ВОШАМИ
застосовуйте СПРЕЙ-ЗАХИСТ від вошей Паранікс, який забезпечує миттєвий та довготривалий захист від вошей.

Клінічно доведено, що м’яка формула спрею з речовиною IR3535 та натуральними рослинними екстрактами ефективно захищає від вошей та є безпечною для щоденного використання.

СПРЕЙ-ЗАХИСТ від вошей Паранікс – це:
  • МИТТЕВА ДІЯ
  • ЗАХИСТ від вошей 24 години на добу
  • м’яка формула, что ефективно захищає від вошей та безпечна для щоденного використання
  • легке нанесення та приємний запах

 

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ та щоб ВИЧЕСАТИ ВОШЕЙ та ГНИД
застосовуйте Паранікс ШАМПУНЬ для застосування ПІСЛЯ лікування педикульозу, який:

  • ПОЛЕГШУЄ ВИЧІСУВАННЯ вошей та гнид
  • ВІДМІННО ВИМИВАЄ волосся від засобів для знищення вошей за одне застосування
  • ЗАГОЮЄ шкіру голови від укусів і мікротравм
  • ВІДНОВЛЮЄ та ЗМІЦНЮЄ структуру волосся

М’яка формула, яка збагачена КЕРАТИНОМ і РОСЛИННИМИ ЕКСТРАКТАМИ.

Рослинні екстракти, яки входять до складу:
– екстракт насіння кінського каштану,
– екстракт квітів ромашки,
– екстракт листя розмарину, шавлії, мати-й-мачухи, хвоща польового, кропиви дводомної.

Паранікс – це надійний партнер у рішенні проблеми вошей
у дітей та дорослих!

*За даними міжнародної дослідницької компанії IMS Health, MAT, 4 кв., 2016, об’єм продажів в упаковках та вартісному вираженні, Європа (за виключенням Великобрітанії, Ірландії, Нідерландів, Словакії, Румунії, Болгарії та Фінляндії, де дослідження не проводилось).

Exvivo дослідження «Оцінка ефективності дії на вошей і гнид Паранікс шампуню», Др. Арезкі Ізрі, Лабораторія паразітології і мікології госпіталю Авіценни медичного факультету м. Бобіньї, Париж, 2010 р.
Invitro дослідження «Ефективність та безпечність шампуню для волосся проти головних вошей на основі мінеральної олії». Рандомізоване, контрольоване сліпе порівняльне дослідження, Німеччина, 2014-2015 р.
«Оцінка ефективності протипедикульозної дії щодо личинкових і статевозрілих фаз розвитку вошей 4-х продуктів фізичної дії і одного продукту хімічної дії (малатіон 0,5%). Рандомізоване, контрольоване клінічне дослідження; Exvivo дослідження «Оцінка ефективності дії проти гнид і вошей продукту Паранікс, лосьон-спрей, серія 10012601, Лабораторія «Омега»,  Д-р Арезкі Ізрі, відділення паразитології, Університет Парижа, 13, Бобіньї, Франція.
In vitro test Combescot et al. (1993) Ін-вітро тестування Комбескот ет.ал. 1993.
Bioclinical trial to test the efficacy of Paranix repellent Combescot et.al. 2008. (Біокліничне тестування для вивчення ефективності репеллента Паранікс, Комбескот ет.ал. 2008

Lab Wash Test of Paranix After Treatment Shampoo (Лабораторне тестування шампуня Паранікс для використання після лікування педикульозу)

——————————

Паранікс®, спрей-захист від вошей. Інсекторепелент . Висновок ДСЕЕ №12.2-18-5/13438 від 14.06.2019.

Паранікс/Paranix, протипедикульозний спрей. Косметичний засіб. Виробник: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд, 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія. Висновок ДСЕЕ №602-123-20-3/19778 від 19.06.2017. Дозволений до застосування від 6 місяців.

Паранікс/Paranix, протипедикульозний шампунь. Косметичний засіб. Виробник: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд, 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія. Висновок ДСЕЕ №602-123-20-3/19986 від 20.06.2017. Дозволений до застосування від 2 років.

Паранікс® шампунь для лікування педикульозу, 200 мл з гребінцем. Медичний виріб. Виробник: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд 21, В-8560 Вевелгем, Бельгія. Декларація відповідності №6/1-2018 від 04.09.2018. Дозволений до застосування від 2 років. Перед застосуванням медичного виробу необхідно проконсультуватися з лікарем.

Паранікс шампунь для застосування після лікування педикульозу. Косметичний засіб. Виробник: Сопродал Н.В., Бельгія для Омега Фарма Інтеренешнл НВ, Бельгія. Сопродал Н.В., Індастріезон Равеншаут, 8320, Терванстраат, 21, 3583, Паал–Берінген, Бельгія для Омега Фарма Інтернешнл НВ, Венековег, 26, 9810, Назарет, Бельгія. Висновок ДСЕЕ №05.03.02-03/5928 від 29.02.2016. Дозволений до застосування від 6 місяців.

Не є лікарськими засобами. Реклама косметичних засобів, дезінфекційного засобу та медичного виробу. Перед застосуванням уважно прочитайте інструкції. Зберігати в недоступному для дітей місці.